rejestrator jazdy

ORLLO SX610G

ORLLO SX610G

Kamera samochodowa i rejestrator jazdy ORLLO SX610G to świetne połączenie tych dwóch funkcjonalności. Cena tego urządzenie to około 700 zł.

MAŁY WIELKI REJESTRATOR

Kamera samochodowa Orllo SX-610G to najmniejszy rejestrator samochodowy, którego rozbudowane funkcje czynią go wielkim w swojej klasie.

Kamera samochodowa rejestruje pokonywaną trasę w dzień jak i w nocy przy zachowaniu najwyższej jakości obrazu.

Obraz z kamery samochodowej jest tak dobry, że na zrzucie ekranu można powiększać obraz nie tylko przed samochodem, ale także pobocze, aby zobaczyć szczegóły, takie jak drogowskazy, znaki, bilboardy, numery rejestracyjne, co może okazać się nieocenione w przypadku różnych zdarzeń drogowych.

Zapis z kamery samochodowej można wykorzystać jako dowód w spornych sytuacjach drogowych, w przypadku roszczeń ubezpieczeniowych lub nadużywania władzy przez policję.

TWÓJ ŚWIADEK ZDARZENIA. TWOJE MULTIMEDIALNE UBEZPIECZENIE.

- mocny argument

- twarde alibi

- niepodważalny dowód

W KAŻDEJ SYTUACJI SPORNEJ NA DRODZE

Szereg funkcji nagrywania


Kamera samochodowa Orllo SX-610G nagrywa filmy w rozdzielczości do 1296p przy 30 klatkach na sekundę.

Rozdzielczość Full HD 1080p pozwala nagrywać obraz przy 45 klatkach na sekundę lub 60 klatek na sekundę przy HD. W tej opcji uzyskuje się niezwykle ostry obraz wideo o dużej szczegółowości, co może okazać się nieocenione w przypadku różnych zdarzeń drogowych.

Dzięki najwyższej jakości szklanemu obiektywowi i układowi Ambarella, szczegóły na filmach będą widoczne nawet na filmach nagrywanych w nocy oraz przy słabym oświetleniu. Dodatkowo po włączeniu funkcji HDR można uzyskać jeszcze bardziej widoczne szczegóły przy silnym kontraście obrazu, dzięki czemu obiekty znajdujące się w głębokim cieniu lub silnym słońcu będą doskonale widoczne i bez problemu trafimy do hotelu spa Mazury.

Natomiast zamocowanie filtra polaryzacyjnego (za pomocą pierścienia magnetycznego) przyczyni się do zmniejszenia odblasków, refleksów, odbić w szybie itp. Filtr doskonale sprawdzi się w słoneczne dni, przy nagrywaniu "pod słońce".

Zastosowanie filtra polaryzacyjnego w kamerze samochodowej

W praktyce, podstawowym zadaniem jakie spełnia ten filtr w rejestratorze jazdy jest eliminacja niepożądanych odbić z wewnętrznej strony szyby samochodu, np. odbić deski rozdzielczej. Odbicia takie mogą niekiedy dość istotnie wpłynąć na ogólną jakość zapisu video, utrudniając odczyt kluczowych szczegółów nagrania.

Stosując filtr polaryzacyjny masz wpływ na widoczność odbić, refleksów w szybie i karoserii. Podobnie wygląda sytuacja z odbiciami w wodzie. Przy okazji, uzyskujesz także ciemniejszy błękit nieba, podczas gdy chmury nadal pozostają białe.
Należy pamiętać, że filtr polaryzacyjny zabiera część światła wpadającego do obiektywu. Dlatego w warunkach złego oświetlenia bądź w nocy koniecznym może okazać się zdjęcie filtra.

Rozbudowane funkcje kamery samochodowej SX-610G
Funkcja G-SENSOR 3D działa w trzech płaszczyznach, dzięki czemu ważne zdarzenia drogowe zostaną trwale zapisane wraz z wykresem prezentującym siłę oraz kierunek uderzenia lub sił działających na pojazd, co można wykorzystać jako dowód w spornych sytuacjach drogowych, jak kolizja, wypadek czy wjechanie w dziurę.

Strażnik parkingowy umożliwia trwałe nagranie zdarzeń podczas postoju pojazdu. Po wykryciu ruchu lub nawet delikatnego zderzenia kamera włącza się i zaczyna nagrywać krótki film, co pozwala ustalić sprawcę ewentualnej kolizji czy też obtarcia lakieru.

Asystent kierowcy ADAS ostrzega o zbyt szybkim zbliżaniu się do przeszkody (FCWS), którą może być np. inny pojazd lub nawet płot czy znak drogowy.

Dodatkowo funkcja asystenta pasa ruchu (LDWS) zaalarmuje kierowcę o przekroczeniu linii wyznaczającej pasy ruchu, zarówno z prawej jak i z lewej strony.

Moduł GPS umożliwia zapis współrzędnych geograficznych, prędkości chwilowej pojazdu, przebytej trasy. Dzięki oprogramowaniu umożliwia także podgląd przejechanej trasy na mapach GOOGLE oraz danych geograficznych, a także prędkości pojazdu oraz przeciążeń G-SENSOR 3D w trzech kierunkach. Informacje te mogą służyć jako dodatkowe dowody, w przypadku roszczeń ubezpieczeniowych.

Moduł GPS pomoże nam również odpowiedni punkt w którym możemy zjeść zdrowy i smaczny posiłek, nawet jeśli obowiązuje nas dieta bezglutenowa przepisy. Dla niektórych osób będących w trasie bardzo ważnym elementem są usługi cateringowe warszawa, które gwarantują fantastyczne posiłki i ich składniki. Dzięki temu możemy uniknąć takich przykrych problemów organizmu jak zakwaszenie organizmu test.

Czarna skrzynka o powiększonej pamięci to Twój rejestrator SX-610G
G-sensor 3D, który działa jak czarna skrzynka trwale zapisując pliki przy przeciążeniu.

Kamera samochodowa Orllo SX-610G posiada funkcję nagrywania w pętli. Nieustannie zapisuje nagrania w postaci poszczególnych plików, które mają długość 1, 3 lub 5 minut – zależnie od Twoich ustawień. Kiedy materiał zapełni całą kartę pamięci, kolejne pliki zapisywane są w miejsce już istniejących, przy czym nadpisywany jest każdorazowo najstarszy. Dzięki temu użytkownik nie musi się obawiać o brak miejsca na karcie w chwili kolizji lub innego niebezpiecznego zdarzenia na W przypadku zapełnienia pamięci karty, najstarsze nagrania zostaną zastąpione najnowszymi – tzn. kiedy „nagrywanie w pętli“ ustawione jest na 3 minuty, urządzenie zacznie kasować nagrania w trzyminutowych fragmentach (zastępując je nowymi trzyminutowymi fragmentami).

Jedną z kluczowych cech kamery samochodowej Orllo SX-610G jest ogromna niespotykana pojemność pamięci. Rejestrator samochodowy posiada aż dwa sloty na karty pamięci do 128 GB każda. Łącznie pamięć zewnętrzna urządzenia to 256 GB! Oznacza to, że na raz może być przechowywana wyjątkowo duża ilość materiału, dzięki czemu Orllo kamera samochodowa SX-610G jest idealnym wyborem dla każdego, kto spędza dużo czasu za kierownicą. Jest to praktyczne rozwiązanie dla osób zarządzających flotami pomagające w monitorowaniu pojazdów.

System AMBARELLA
światowy lider jakości obrazu dla kamer samochodowych i wideorejestratorów
Umożliwia konfigurację kamery w FULL HD przy zachowaniu 30 kl/s. W połączeniu z funkcjami HDR oraz oraz wysoką rozdzielczością (do 2304x1296p) zapewnia doskonałą jakość obrazu, umożliwiając zapis filmów z widocznymi numerami tablic rejestracyjnych oraz znakami drogowymi, nawet w trudnych warunkach.

Doskonale radzi sobie podczas deszczu, śniegu, a także w nocy. System Ambarella to nie tylko procesor A7LA50, ale cały szereg podzespołów odpowiedzialny za rejestrację obrazu i jego jakość.

Funkcjonalność i praktyczność kamery samochodowej SX-610G
Kamera samochodowa Orllo SX-610G posiada 1,5" ekran LCD TFT, na ktorym można ogladać nagrania oraz który sprawia, że ​​dostosowanie ustawień jest bardzo łatwe.

Dodatkowym ułatwieniem w obsłudze jest polskie menu.

Rejestrator samochodowy ma wbudowany mikrofon i głośnik.

Kąt widzenia kamery to aż 135° umożliwiający nagrania także dla samochodów z pionową szybą.

Zestaw zawiera klin mocujący, który może być wykorzystywany do zamocowania kamery na krawędziach szyby. Dzięki zastosowaniu kombinacji klinów pomiędzy mocowaniem GPS i aparatem, można zniwelować krzywiznę ekranu.

Ponadto, kamerę samochodwą Orllo SX-610G można zamontować tak, aby obsługa była wygodna zarówno dla osób prawo- jak i leworęcznych.

Mocowanie przeznaczone jest do samochodów osobowych i transportowych (z pionową szybą przednią).

<< Wróć do poprzedniej stronyMożesz być także zainteresowany:

G-SENSOR

G-SENSOR

AMERA SAMOCHODOWA HD 1080P GPS G-SENSOR to urządzenie, ktore możemy kupić za około 300 zł. Sprawdźcie sami czy jest warty tej ceny i czy spełni wasze oczekiwania. Kompaktowy rejestrator samochodowty HD z wbudowanym mikrofonem i systemem noktowizyjnym Wbudowany odbiornik GPS Zawiera oprogramowanie, które odtwarza filmy i wskazuje lokalizację na [...] Czytaj więcej

HP F310

HP F310

Czym wyróżnia się rejestrator jazdy HP F310? HP F310 posiada wbudowany odbiornik GPS, dzięki czemu swobodnie można obserwować przebieg trasy i nasze współrzędne geograficzne. Cena tego urządzenia to około 300 zł. Wideo-rejestrator HP F310 to idealne uzupełnienie wyposażenia każdego samochodu. Hewlett Packard F310 umożliwia nagrywanie przebiegu [...] Czytaj więcej

SONY M9S

SONY M9S

REJESTRATOR TRASY M9S WDR SONY 2x FHD PRZÓD + TYŁ to najnowsze rozwiązanie dla wymagających kierowców. Posiada System Anti-Shaking, tryb nagrywania nocnego, funkcję kamery cofania i wiele innych. Poznajcie to urządzenie kupując je za około 600 zł. Podstawowe informacje WYSOKIEJ KLASY ALUMINIOWA KAMERA SAMOCHODOWA NAGRYWAJĄCA W JAKOŚCI FULL HD [...] Czytaj więcej