rejestrator jazdy

TRUECAM A7s

TRUECAM A7s

Rejestrator samochodowy TRUECAM A7s to bezpieczeństwo w trasie. Jest to urządzenie, które pozwala nam na nagrywanie w bardzo wysokiej jakości. Właśnie dzięki niej znamy dokładnie numery tablic rejestracyjnych pojazdów, które zagrażały nam na drodze.

Najnowszy model jest ulepszoną wersją kamery TrueCam A5. W zestawie podstawowym zawiera moduł GPS z detekcją radarów prędkości, który oferuje możliwość ustawienia komunikatów głosowych w zabawnym wykonaniu. Ulepszona została rozdzielczość wideo na 2560x1080p (21:9) oraz 2304x1296p (16:9), przy częstotliwości 30fps. Wysoka jakość nagrań pozwala na jeszcze łatwiejsze rozpoznawanie twarzy czy identyfikację numerów rejestracyjnych. Wideorejestrator w najlepszy możliwy sposób radzi sobie z wszystkimi sytuacjami, jakie zachodzą na drodze. Nagrywanie w nocy lub przy zmniejszonej widzialności, jazda wśród oślepiających świateł czy inne trudne sytuacje drogowe zostaną nagrane w najwyższej głębi ostrości i jakości. Bezproblemowy montaż i obsługę kamery zapewnia uchwyt, do którego podłączone jest zasilanie. Przy codziennym użytkowaniu wideorejestratora wystarczy go wsunąć do uchwytu i można wyruszać w trasę!

Nagrywanie w Full HD 1296p
Wideorejestrator nagrywa w wysokiej rozdzielczości 2304×1296 (16: 9) lub super szeroki rozdzielczości 2560×1080 (21:9). Oferuje doskonałe ujęcia nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Niezależnie od tego, czy jest jasno, półmrok, noc czy zmierzch, nagrania będą zawsze wyraźne i ostre. Kamera TrueCam A7s pozwala na nagrywanie w wysokiej jakości takich szczegółów, jak rysy ludzkiej twarzy czy numery tablic rejestracyjnych pojazdów.

Funkcja PRĘDKOŚCIOMIERZ
Nową funkcją kamery TrueCam A7s jest PRĘDKOŚCIOMIERZ. Dzięki niej możesz bezpośrednio na wyświetlaczu bezpośrednio śledzić aktualną prędkość, z którą jedziesz oraz kierunek jazdy. Te informacje wyświetlają się w formie kompasu. Kamera poinformuje Cię również o zbliżającym się radarze prędkości. Na ekranie wyświetli się limit prędkości aktualny dla najbliższego radaru, odległość do niego oraz ostrzeżenie w przypadku przekroczenia prędkości. Funkcję PRĘDKOŚCIOMIERZ wykorzystasz również jako wygaszacz ekranu, aby nie oślepiał Cię ekran kamery np. podczas jazdy w nocy.

Moduł GPS

Moduł GPS stanowiący część zestawu podstawowego umożliwia uzupełnienie nagrania o dodatkowe informacje. Pozwala na nagranie trasy, którą możesz następnie wyświetlać na Google Maps w specjalnej aplikacji software. W ustawieniach kamery możesz wybrać również rejestr prędkości oraz czy chcesz wyświetlać prędkość bezpośrednio na nagraniu, czy jedynie w aplikacji software.

Detekcja radarów prędkości
Kamera samochodowa TrueCam A7s posiada funkcję ostrzegania przed radarami stacjonarnymi i odcinkowymi, jazdą na czerwonym świetle lub innych miejscach, w których trzeba zachować szczególną ostrożność. Nasza baza danych zawiera ponad 33 tys. miejsc z 36 krajów Europy oraz z Rosji. Dzięki instrukcjom głosowym kierowca jest ostrzegany przed niebezpieczeństwem lub gdy przekracza maksymalną dozwoloną prędkość. Baza danych jest dokładna, aktualizacja darmowa. Głos wyjściowy można zastąpić komunikatami głosowymi w innym zabawnym wykonaniu.

Łatwy codzienny montaż
Przy codziennym korzystaniu z wideorejestratora niezmiernie ważny jest bezproblemowy montaż. Instalacja rejestratora jazdy TrueCam A7s w samochodzie zajmuje zaledwie parę sekund dzięki specjalnemu uchwytowi wraz z podłączonym zasilaniem, który umieszcza się w samochodzie na stałe. Kamerę jedynie wsuwa się w uchwyt i można wyruszać w trasę!

Nagrywanie w pętli
Nagrywanie w pętli jest jedną z funkcji kamery TrueCam A7s pozwalającą na filmowanie bez przerwy. Jeśli dojdzie do zapełnienia miejsca na karcie pamięci, wideorejestrator rozpocznie automatyczne przepisywanie najstarszych nagrań, zastępując je nowszymi plikami. Nie musisz dzięki temu przerywać nagrywania czy ręcznie wymazywać wideo, proces ten jest zautomatyzowany. Jeżeli posiadasz jakieś ważne filmy albo zdjęcia, możesz je łatwo zabezpieczyć, chroniąc przed przypadkowym usunięciem. Plik można zabezpieczyć już w trakcie nagrywania wideo.

G-sensor
G-sensor to czujnik, który rejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. Dane te można przy pomocy aplikacji software wyświetlać i w ten sposób analizować jazdę. Dzięki czujnikowi czarna skrzynka rozpozna ewentualną kolizję, zabezpieczając aktualne nagranie przed przypadkowym usunięciem i zastąpieniem nowszymi plikami w trybie pętli czasowej. Sporządzany wykres pozwala na dokładne odczytanie, skąd przyszło uderzenie.

Dodatkowe systemy wspomagania
TrueCam A7s dysponuje funkcjami systemów wspomagania, które zostały zaprojektowane z myślą o minimalizacji wypadków drogowych. Dzięki temu podróżowanie stanie się bezpieczniejsze nie tylko dla kierowcy, ale też dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. LDWS (LaneDepartureWarningSystem) to mechanizm znany przede wszystkim jako system ostrzegania przed niezamierzonym zjechaniem z własnego pasa ruchu. Został jednak rozszerzony o kolejne wspomaganie HMW (Headway Monitoring and Warning), czyli monitorowanie i ostrzeganie przed niebezpiecznie małym dystansem do pojazdu z przodu. W ten sposób nie przegapisz również zmiany świateł, ponieważ system poinformuje cię, że samochód przed tobą już rusza. Ta funkcja szczególnie sprawdzi się w dłuższych trasach, kiedy kierowca łatwiej może stracić koncentrację. Staramy się dopracować system tak, aby był dla ciebie pomocny, a jednocześnie aby nie przeszkadzał ci prowadzeniu. Uwaga: Funkcja jest aktualnie w fazie testowej (beta). W celu jej aktywowania konieczne jest pobranie nowej wersji FW oznaczonej literą „L”.

<< Wróć do poprzedniej stronyMożesz być także zainteresowany:

G-SENSOR

G-SENSOR

AMERA SAMOCHODOWA HD 1080P GPS G-SENSOR to urządzenie, ktore możemy kupić za około 300 zł. Sprawdźcie sami czy jest warty tej ceny i czy spełni wasze oczekiwania. Kompaktowy rejestrator samochodowty HD z wbudowanym mikrofonem i systemem noktowizyjnym Wbudowany odbiornik GPS Zawiera oprogramowanie, które odtwarza filmy i wskazuje lokalizację na [...] Czytaj więcej

HP F310

HP F310

Czym wyróżnia się rejestrator jazdy HP F310? HP F310 posiada wbudowany odbiornik GPS, dzięki czemu swobodnie można obserwować przebieg trasy i nasze współrzędne geograficzne. Cena tego urządzenia to około 300 zł. Wideo-rejestrator HP F310 to idealne uzupełnienie wyposażenia każdego samochodu. Hewlett Packard F310 umożliwia nagrywanie przebiegu [...] Czytaj więcej

SONY M9S

SONY M9S

REJESTRATOR TRASY M9S WDR SONY 2x FHD PRZÓD + TYŁ to najnowsze rozwiązanie dla wymagających kierowców. Posiada System Anti-Shaking, tryb nagrywania nocnego, funkcję kamery cofania i wiele innych. Poznajcie to urządzenie kupując je za około 600 zł. Podstawowe informacje WYSOKIEJ KLASY ALUMINIOWA KAMERA SAMOCHODOWA NAGRYWAJĄCA W JAKOŚCI FULL HD [...] Czytaj więcej

ORLLO SX610G

ORLLO SX610G

Kamera samochodowa i rejestrator jazdy ORLLO SX610G to świetne połączenie tych dwóch funkcjonalności. Cena tego urządzenie to około 700 zł. MAŁY WIELKI REJESTRATOR Kamera samochodowa Orllo SX-610G to najmniejszy rejestrator samochodowy, którego rozbudowane funkcje czynią go wielkim w swojej klasie. Kamera samochodowa rejestruje pokonywaną trasę w [...] Czytaj więcej