rejestrator jazdy

OVERMAX CAMROAD 6.0

OVERMAX CAMROAD 6.0

Wideorejestrator Overmax CamRoad 6.0, może służyć rozrywce, kiedy chcemy nagrać naszą podróż na wakacje. Najczęściej jednak przydaje się w stresowych sytuacjach. Właśnie dzięki niemu możemy zarejestrować numery rejestracyjne pojazdów uczestniczących w kolizji. Koszt zakupu rejestratora OVERMAX CAMROAD 6.0 wynosi około 350 zł.

Wideorejestrator Overmax CAMROAD 6.0 zapewnia bezpieczną podróż. Rejestruje filmy w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu są one pełne szczegółów oraz naturalnych barw. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w 4 calowy wyświetlacz, który stanowczo zwiększa komfort użytkowania. Ponadto, wideorejestrator ma funkcję nagrywanie w pętli co sprawia, że każda sekunda jazdy jest uwieczniona.

OVERMAX CAMROAD 6.0

Camroad 6.0

Męczą Cię nieprzewidziane zdarzenia na drodze? Nie ufasz innym kierowcom? Camroad 6.0 to sprzęt dla Ciebie! Nagra wszystko co dzieje się w czasie podróży.

Nagrywanie w pętli gwarantuje, że każda sekunda jazdy zostanie uwieczniona!
Autostart sprawia, że nie musisz pamiętać, by włączyć urządzenie! Zawsze kiedy potrzebujesz będzie gotowe do działania.

SZEROKI KĄT WIDZENIA
Camroad 6.0 oferuje kierowcom szeroki, bo aż 170 stopniowy, kat widzenia. Dzięki temu żadne zdarzenie na drodze nie pozostanie niezauważone!

AUTOSTART
Dzięki funkcji autostart nie musisz pamiętać, by za każdym razem włączyć/wyłączyć kamerę. Aby włączyć lub wyłączyć nagrywanie, wystarczy przekręcenie kluczyka w stacyjce.

METALOWA OBUDOWA
Dzięki solidnej, metalowej obudowie, urządzenie nie tylko zyskało nowoczesny wygląd, ale również odporność na zniszczenia.

OVERMAX CAMROAD 6.0

TWOJE OKO NA DORGĘ

Camroad 6.0 to gwarancja, że wszystko, co spotka Cię podczas podróży, zostanie zapisane na karcie pamięci do 32 GB. Duży, bo aż 170 stopniowy kąt widzenia, pozwoli zobaczyć szerszą perspektywę. Wszystko co jest zapisywane na urządzeniu, możesz obejrzeć na 4” ekranie. Zaawansowana optyka z zestawem 6 soczewek to gwarancja wysokiej jakości obrazu. Camroad 6.0 wyposażony jest również w czujnik ruchu oraz w mikrofon umożliwiający nagrywanie dźwięku audio.

<< Wróć do poprzedniej stronyMożesz być także zainteresowany:

G-SENSOR

G-SENSOR

AMERA SAMOCHODOWA HD 1080P GPS G-SENSOR to urządzenie, ktore możemy kupić za około 300 zł. Sprawdźcie sami czy jest warty tej ceny i czy spełni wasze oczekiwania. Kompaktowy rejestrator samochodowty HD z wbudowanym mikrofonem i systemem noktowizyjnym Wbudowany odbiornik GPS Zawiera oprogramowanie, które odtwarza filmy i wskazuje lokalizację na [...] Czytaj więcej

HP F310

HP F310

Czym wyróżnia się rejestrator jazdy HP F310? HP F310 posiada wbudowany odbiornik GPS, dzięki czemu swobodnie można obserwować przebieg trasy i nasze współrzędne geograficzne. Cena tego urządzenia to około 300 zł. Wideo-rejestrator HP F310 to idealne uzupełnienie wyposażenia każdego samochodu. Hewlett Packard F310 umożliwia nagrywanie przebiegu [...] Czytaj więcej

SONY M9S

SONY M9S

REJESTRATOR TRASY M9S WDR SONY 2x FHD PRZÓD + TYŁ to najnowsze rozwiązanie dla wymagających kierowców. Posiada System Anti-Shaking, tryb nagrywania nocnego, funkcję kamery cofania i wiele innych. Poznajcie to urządzenie kupując je za około 600 zł. Podstawowe informacje WYSOKIEJ KLASY ALUMINIOWA KAMERA SAMOCHODOWA NAGRYWAJĄCA W JAKOŚCI FULL HD [...] Czytaj więcej

ORLLO SX610G

ORLLO SX610G

Kamera samochodowa i rejestrator jazdy ORLLO SX610G to świetne połączenie tych dwóch funkcjonalności. Cena tego urządzenie to około 700 zł. MAŁY WIELKI REJESTRATOR Kamera samochodowa Orllo SX-610G to najmniejszy rejestrator samochodowy, którego rozbudowane funkcje czynią go wielkim w swojej klasie. Kamera samochodowa rejestruje pokonywaną trasę w [...] Czytaj więcej